Suomen Trackmania Liiga

Vuosittain järjestettävä suomalainen liiga-tyyppinen kilpailu

Rekisteröinti

Rekisteröityminen tapahtuu Toornamentin kautta. Luethan ensin säännöt.

Aikataulu

Tarkempi aikataulu ilmoitetaan SuomiTM-discordissa

Viikko 1

Aika-ajot

La 15.1.2022 18:00

Kisa

Aika-ajojen jälkeen

La 15.1.2022

 

Viikko 2

Kisa

La 22.1.2022 18:00

Viikko 3

Kisa

La 29.1.2022 18:00

Viikko 4

Kisa

La 5.2.2022 18:00

Playoffit

La 12.2.2022

Su 13.2.2022

Tulokset

SijoitusPelaajaViikko 1Viikko 2Viikko 3Viikko 4Yhteensä
1MiQuatro3838033109
2Clearvision363330.532108
3Insane29333836107
4Veki33343634104
5Tatu343230.53298
6Wuffeli31.531333397.5
7Teukka333602796
8Klovni313133095
9CptSalmon2828.530.5087
10Asdaa31.527262886.5
11Moozey26.526282983.5
12Fanes26.528272883
13Rediez023283182
14Wormi2628.502680.5
15Berslers2323.5242471.5
16Arkkis272423.5232370.5
17Abelsiini2218232166
18Boojume1618212261
19Eikka13371416192358
20Tuduttuduu1919181957
21Tzuu1714182156
22Entelech28260054
23TheOdinTheory1616161850
24Onz1181712047
25Olar1313141643
26Axperial913131440
27Bxnnie18210039
28Heku87131839
29Nilleeni131211036
30Konamiu121111034
31Kalwei11981333
32Hopeenuoli789024
33Kaapo2300023
34Akhos_16671123
35Masabi2100021
36Jokintoinen056920
37DS.TM1100011